Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Ulusoy

Tuzla Evden Eve Nakliyat İstanbul ULUSOY Nakliyat olarak tuzla içerisinde evden eve nakliyat ofis taşıma ve depolama hizmetleri sunuyoruz. Eşyalarınızın aynı zamanda depolanması için de hizmetimiz mevcut. Tuzla ev eşyası taşıma ve depolama fiyatlarımız müşterilerimize özel olarak indirimlidir.

Evden eve nakliyat Tuzla için özel olarak indirimlidir. Eşyalarınızı hem en iyi koşullar altında taşıyoruz hem de size özel olarak indirim uyguluyoruz. Firmamızın büyük birikimi ve geçmişi sayesinde taşınan eşyaların tamamını profesyonel olarak taşıyoruz. Taşınma esnasında oluşabilecek en küçük hasarınızı dahi garanti altına alıyoruz. Taşıma sigortası ile taşınma süreci boyunca oluşabilecek hasarları garanti altına alıyoruz.

Profesyonel Ekipler

Çalışanlarımızın tamamı işlerinde uzman kişilerden oluşmaktadır. Her ekibimizin başında bulunan ekip şefimiz taşıma süreci boyunca işinizden sorumlu olarak işin başından sonuna kadar süreci takip etmektedir. Nakliyat sürecinin en iyi şekilde sonuçlanabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Sertifikalı marangozlar sayesinde mobilyaların türü ne olursa olsun paketlenme ve ambalajlanması ile birlikte söküm ve kurulumunu da profesyonelce yapıyoruz.

Ücretsiz Ekspertiz

Ücretsiz ekspertiz hizmetimizle de eşyalarınızın önceden keşfini yapıyoruz. Bu sayede Tuzla içi ya da şehir dışı nakliyatın fiyatının ne tutacağı konusunda size net fiyat veriyoruz. Taşınma öncesi keşif ile ev ofis taşıma konusunda sözleşme yapabilir ve net fiyatlar alabilirsiniz. Taşınmadan önce eşyalarınıza bakması için ayrıca ekip şefini de eksperle birlikte gönderiyoruz.

Kırılacak eşyalarınızı ambalajlayıp karton kutulara yerleştiriyoruz. Kutuların içlerine Üzerlerinde ne olduğunu not alıyoruz. Bu sayede hiç bir karşılıklık olmadan neyi nereye koyduğumuzu bulabiliyoruz.

Elbiselerin taşınması için mini dolaplar kullanıyoruz. Bu sayede elbiseleriniz bile kırışmadan taşınmaktadır. Nakliyat hizmetiniz için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyor hesaplıyor ve ona göre hizmet veriyoruz. Sorunsuz bir taşınma istiyorsanız bizi seçmelisiniz.

Depolama

Tuzla eşya depolama ile de eşyalarınızı oda sistemli depolarımızda istediğiniz kadar saklayabiliriz. Depolarımızda kalma süresini siz belirliyorsunuz. eşyalar depolarımızda istediğiniz kadar kalabilir ve depolanabilir. Evden eve nakliyat ve depolama hizmetini harmanlayan firmamız depolama süresini de size bırakıyor.

Tuzla nakliyat fiyatları bakımında size özel indirimli fiyatlar oluşturuyoruz. Nakliyat hizmetimiz sadece Tuzla değil Türkiye’nin her noktasına var. Fakat Tuzla semtinde bulunan ofisimiz ve iş yerimiz sayesinde buraya özel indirimli fiyatlar uyguluyoruz. Özellikle şehirler arası nakliyat hizmeti için bizi arayarak en az bir hafta öncesinden yer ayırttığımız zaman indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.